Square D KAL-26125 Circuit Breaker KAL26125 125A 2 Pole 600VAC 250VDC KAL KB-61
Square D Circuit Breaker Model #: KAL-26125 / KAL26125 Type KAL Issue #: KB-61 125 Amp 2 Pole Unit 600VAC 250VDC Used, untested, good cosmetic condition
Roll over image to zoom inClick on image to zoom
/
You may also like
Recently viewed
Opens in a new window.
×
Please wait...
Make An Offer